Kategória

Sklo farba Farba Akrylová Farba Ručne Maľované Pigmenty 12 Farieb 12ML Nastaviť Farbu

Novinka

€8.34

Skladom

Štítky: zelená thermochromic farba, pictur, acril nastaviť farby, acryl nastaviť farby, vallejo farby šedá, bod sklo farby, acryl farba, akril farba, chameleon prášok, revell smalt farba.

Maľba Na Skle Pigmenty 12 Farieb

Špecifikácia:

1. Čistá hmotnosť: 12ml netto hmotnosti na tube

2. Množstvo: 12

3. Farba: 12 Rôzne Farby

4. Hmotnosť: 260 g

Balenie obsahuje:

1 x 12 Farieb Farby Trubice

Netoxický, dlhú životnosť, nie je rozširuje, pigmenty a jemná, vysoká kvalita, rozumná cena

Sklo farba

1. Existuje 12 alebo viac prirodzené, živé farby

2. pevne držať na hladký povrch na dopravcu

3. rýchloschnúci, vysoká odolnosť, odolnosť voči vode a poškriabaniu

Maľba na skle pre začiatočníkov kamarátmi, to je najlepšie, aby nakreslite vzor na bielom papieri, farieb a skla-ako biela špecifikácie by mali zavrieť. Ak neznáme, znalosť farby, farebné kresby by mali tiež čerpať na výkresy, nasledujúce popis maľovanie na sklo. Existuje mnoho začiatočníkov zvyčajne nahromadené niektoré linky kreslenie kvety, vtáky, krajiny, krajiny, atď., podľa spoločné špecifikácie, kresby na bielom papieri, keď potrebujete byť maľované priamo volený sklo podložky pod sklo, potom skla na vrchnej farby. Môžete tiež skopírovať Ventilátor maľovanie. Kopírovanie proces vážne pochopiť nálady fan art, zloženie, štruktúra, farba, pohybov, atď., skopírujte Pro Pro má dva a tichý, tiež známy obraz Pro Pro Pro je oproti pôvodnej replika maľované nadol v súlade s pôvodným postupne, brushwork, farebné kopírovanie, veľkosť rámu sa môže líšiť, tichý dočasne nemajú obmedzenia, kopírovanie a zlepšiť ich maľovanie na úrovni, ale nie vždy skopírujte by mal byť rozvoj a inovácie. Okrem toho, pred maľovanie na sklo, maľba na skle zhodnotenie by mala zvážiť objekt určenia vhodnej forme obrazu a farieb. Z dôvodu rozdielnych názorov objektu, výkon postupy by mali byť rôzne. Mnoho ľudí, ako sú farebné, jemná pero, obsah sľubný slávnostné nádherná maľba na skle.

Názov Značky BestTooci
Maliarske Médium Papier
Druh Akrylové Farby
Balenie Súbor
Číslo Modelu JX-12ML-Glass2

Napísať recenziu

Sklo farba Farba Akrylová Farba Ručne Maľované Pigmenty 12 Farieb 12ML Nastaviť Farbu

Sklo farba Farba Akrylová Farba Ručne Maľované Pigmenty 12 Farieb 12ML Nastaviť Farbu

Maľba Na Skle Pigmenty 12 Farieb Špecifikácia: 1. Čistá hmotnosť: 12ml netto hmotnosti na tube 2. Množstvo: 12 3. Farba: 12 Rôzne Farby 4. Hmotnosť: 260 g Balenie obsahuje: 1 x 12 Farieb Farby Trubice Netoxický, dlhú životnosť, nie je rozširuje, pigmenty a jemná, vysoká kvalita, rozumná

Súvisiace produkty

Produkt úspešne pridali na porovnanie produktov!