Kategória

551-43 , Výmena Roten U2-43 , Uniten typ 2 Mechanické Upchávky (Materiál:Cr-Ocele/CA/VIT) ,d1=43mm , d7=61mm

Novinka

€22.88

Skladom

Štítky: keravit, mechanické tesnenia čerpadla, flash trubice, čerpadlo lowara, silicon mechanické upchávky, kera vit keratínu, kapela u2 telefón, ningbo mechanické upchávky, lowara mechanické tesnenie, funda kapela u2.

551-43 , Roten U2-43 , Uniten typ 2 Mechanické Upchávky Hriadeľa veľkosť : d1=43mm , d7=61mm (Materiál:Cr-Ocele/CA/VIT)

Platba Ali-pay je náš preferabe spôsob platby, ktorý je bezpečnosť pre vás. Besiedes, všetky hlavné kreditné karty, T/T, atď sú prijateľné. Časté otázky: OTÁZKA:Ako môžem zaplatiť za môj nákup? Odpoveď: akceptujeme nasledujúce spôsoby platby: kreditnú kartu, moneybookers;T/T); western union. Otázka:koľko to stojí na loď do mojej krajiny? Odpoveď: My doprava Zadarmo Čína Post Air Mail (do 2 kg hmotnosti) a Express spôsobom(EMS, Fedex a DHL) , musí o 15-45 pracovných dní. To závisí od cieľa. Ak by ste potrebovali tovar naliehavo, zabezpečujeme aj expresné spôsobom(EMS, Fedex a DHL). Väčšina z ložiska v našom obchode bude posielať expresným spôsobom(EMS, Fedex a DHL). Spätná väzba politiky: Budeme poskytovať pozitívnu spätnú väzbu po prijatí platby, Na podporu zdravého Ali spoločenstva, dúfame, že sa vám bude robiť to isté pre nás. Chceme, aby ste pochopili, že sme hodnota služby zákazníkom ohromne. Ak máte akékoľvek nespokojnosť, prosím, dajte nám príležitosť vyriešiť problém skôr, zanechajte nám negatívnu spätnú väzbu. Sme si istí, že vždy existuje riešenie a sme si istí, že nechcete, zlé spätnú väzbu, tam, kde sa transakcia ukončí.Ste spokojnosti a spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Dúfame, že sa môžete nechať pozitívna spätná väzba a 5 hviezd. Výstraha: Tento výrobok patrí do "T L A N M P" značky, ktokoľvek používať našu značku bez nášho súhlasu bude presadzovať právnu zodpovednosť,máme len tento obchod na www.mab-el.sk. Tam sú niektoré obchody majú zneužitých moje store informácie, prosím, starostlivo skontrolujte pred objednávky. Prajeme vám dostať pravej časti od tu.

Číslo Modelu Lowara tesnenia Hriadeľa
Pôvod CN(Pôvodu)
Materiál Kov
Štandardné alebo Neštandardné ŠTANDARD
Štýl Mechanické Tesnenie
Názov Značky TLANMP

Napísať recenziu

551-43 , Výmena Roten U2-43 , Uniten typ 2 Mechanické Upchávky (Materiál:Cr-Ocele/CA/VIT) ,d1=43mm , d7=61mm

551-43 , Výmena Roten U2-43 , Uniten typ 2 Mechanické Upchávky (Materiál:Cr-Ocele/CA/VIT) ,d1=43mm , d7=61mm

551-43 , Roten U2-43 , Uniten typ 2 Mechanické Upchávky Hriadeľa veľkosť : d1=43mm , d7=61mm (Materiál:Cr-Ocele/CA/VIT) Platba Ali-pay je náš preferabe spôsob platby, ktorý je bezpečnosť pre vás. Besiedes, všetky hlavné kreditné karty, T/T, atď sú prijateľné. Časté otázky: OTÁZKA:Ako môžem zaplatiť za môj nákup? Odpoveď: akceptujeme

Súvisiace produkty

Produkt úspešne pridali na porovnanie produktov!