Kategória

Späť vga Kameru pre Redmi 7A Zadná Kamera Modul Náhradný Flex

Novinka

€7.15

Skladom

Štítky: funkcie redmi 7a, modul kamery sony, 10 zadná kamera, snímač stm32, celica zadná kamera, zadná kamera, etui redmi 7a, fotoaparát zadnej strane, parkovacia kamera, HC12.

Späť vga Kameru pre Xiao Redmi 7A Zadná Kamera Modul Náhradný Flex

Táto položka späť s kamerou modul flex je úsporný a vhodný pre Xiao Redmi 7A dokonale, to môže vyriešiť problém spôsobený zlomený zadný fotoaparát. Môžete si nahradiť váš poškodený alebo nefunkčný fotoaparát s back to nové, ak chcete, aby váš telefón fungovať normálne znova.

Popis: 1 Kompatibilné s Xiao Redmi 7A ; 2 Každú položku sa bude kontrolovať a dobré pracovné condiction; 3 Jednotlivé položky sa budú balené v PP taška; 4 Podpora veľkoobchod, stačí nás kontaktovať; 5 Výborný po-predajný servis, v prípade akýchkoľvek otázok, prosím kontaktujte nás. 6 Odbornú montáž zručnosti a nástroje sú vysoko odporúčané. Sme nie je zodpovedná za žiadne poškodenie vášho telefónu, ktoré spôsobil, keď máte opraviť tento náhradné diely. Package Zahrnuté: 1 * Zadná Kamera pre Xiao Redmi 7A ruský Priateľ Venovať Pozornosť Prosím !! Vyplňte, prosím, v príjemcu, úplný názov v poradí, v dôsledku novej politiky ruskej colnej, inak by ste pravdepodobne nebude prijímať package konečne. Nie sme zodpovední za nedoručení spôsobené tým, že klient neposkytuje dostatok informácií pri vytváraní objednávky.

Kompatibilné Značky Xiao
Číslo Modelu Pre Xiao Redmi 7A

Napísať recenziu

Späť vga Kameru pre Redmi 7A Zadná Kamera Modul Náhradný Flex

Späť vga Kameru pre Redmi 7A Zadná Kamera Modul Náhradný Flex

Späť vga Kameru pre Xiao Redmi 7A Zadná Kamera Modul Náhradný Flex Táto položka späť s kamerou modul flex je úsporný a vhodný pre Xiao Redmi 7A dokonale, to môže vyriešiť problém spôsobený zlomený zadný fotoaparát. Môžete si nahradiť váš poškodený alebo nefunkčný fotoaparát s back to nové, ak chcete, aby váš telefón fungovať

Súvisiace produkty

Produkt úspešne pridali na porovnanie produktov!