Kategória

Automatické Automatické Zapnutie/Vypnutie Fotobunky Street Light Switch Foto Control Senzor 110V 220V DC 12 V, 50-60Hz 10A Rainproof

Novinka

€2.25

€3.74

-39 %

Skladom

Štítky: 12v spínač fotobunky, 8 gang prepnúť panel touch, textílie tvár masku na ústa, photo prepínač, mk prepínač, photocel, prepínač wc, 24v fotobunky, spp výbava, photoswitch senzor.

Parameter:

1. Pracovné napätie: 220VAC/110VAC/12VDC 10A 50Hz/60Hz

2. Výkon záťaže: žiarovka ≤1000W, úsporná žiarovka, žiarivka, odťahový ventilátor ≤400W

Funkcia:

1. Je tam automatická detekcia okruh pre okolitého osvetlenia vo vnútri, ktoré sa automaticky vypne, počas dňa a automaticky zapnúť v noci.

2. Prijíma tri-wire systém a je kompatibilná s rôznymi bremenami odporové, indukčné a kapacitné lampy.

3. Kontrolu objekt je možné LED svetlo, energeticky úsporné svetlo, žiarivka, žiarovka svetla, odťahový ventilátor svetlo, a podobne.

4. Má funkciu oneskorenie pri životné podmienky zmeniť, a času oneskorenia, je 3-5S, ktorý rieši problém obrazovky flash záťaže keď krátkodobé environmentálne podmienky zmeniť.

Rozsah použitia:

Široko používaný v pouličné osvetlenie, diaľnice, továrne, záhrady, prístavy, letiská, farmy, parkov, škôl a iných miestach.

Test:

1, zapojenie metóda nemôže byť zlý, podľa našich pokynov.

2, v dennej test zatvoriť alebo otvoriť, použite, prosím, nepriehľadné, zabalené v spínač, spínač svetiel hore a pracovať normálne.

I. Stručný popis

Všeobecné továrne, školy, pouličné osvetlenie, smerové svetlá na ostrove. Počas dňa, dôstojník vypne svetlá a zapne svetlá v tme. To často spôsobuje prepínač vypnúť alebo vypnuté v čase. A to nie len odpad energie, ale aj vplyv na prácu.

Na základe relevantných informácií v rôznych oblastiach a na základe predchádzajúcich skúseností z našej továrni, náš závod má reštrukturalizované ulice lampa automatické prepínanie s viac praktickú hodnotu. Prepínač nie je ovplyvnené počasím sezóny, a má spoľahlivé funkcie a vysokú citlivosť. To sa predáva aj v celej krajine a je dobre prijaté používateľov.

Po druhé, princíp a konštrukcia

Obvod je vybavený odkladu okruh, ktorý má anti-interferencie schopnosť zabrániť náhodnému blesk alebo ručné baterky, automobil a iné svetlo osvetlenie fotoelektrické hlavu, a padajúce lístie sú nízke dočasne zablokovať optické napájania.

Pouličné lampy automatické prepínanie sa skladá z power-off konverzie zariadení, teda elektrickej energie vedúci integrovaný blok, elektronický komponent, a exekučného relé. Počas dňa, svetlo zvýši, prúd svetlocitlivý element zvýši, relé integrovaný obvod je prepustený, a na ulici svetla, nie je jasné. Keď tma dosiahne určitú úroveň, vo večerných hodinách, svetlo generované svetlocitlivý element je nízka v dôsledku oslabenie svetlo, a relé svetlo je svetlé až nasledujúci deň. Ráno, svetlo zlepšuje integrovaný spúšťať automaticky konať znova, a na ulici svetlo vypnuté.

Package Zahrnuté:

1 * Automatické Automatické Zapnutie/Vypnutie Fotobunky Street Light Switch

Je To Inteligentné Zariadenie No
Záruka Iné
Číslo Modelu Iné
Aktuálna 220V
Certifikácia CCC
Pôvod CN(Pôvodu)
Prepnúť Typ Snímač Prepínač
Funkcie Iné
Materiál Plastové

Napísať recenziu

Automatické Automatické Zapnutie/Vypnutie Fotobunky Street Light Switch Foto Control Senzor 110V 220V DC 12 V, 50-60Hz 10A Rainproof

Automatické Automatické Zapnutie/Vypnutie Fotobunky Street Light Switch Foto Control Senzor 110V 220V DC 12 V, 50-60Hz 10A Rainproof

Parameter: 1. Pracovné napätie: 220VAC/110VAC/12VDC 10A 50Hz/60Hz 2. Výkon záťaže: žiarovka ≤1000W, úsporná žiarovka, žiarivka, odťahový ventilátor ≤400W Funkcia: 1. Je tam automatická detekcia okruh pre okolitého osvetlenia vo vnútri, ktoré sa automaticky vypne, počas dňa a automaticky zapnúť v noci. 2.

Súvisiace produkty

Produkt úspešne pridali na porovnanie produktov!